Przed zabiegiem

Przygotuj się do zabiegu

Co zrobić przed zabiegiem krok po kroku
1

Pobierz ankietę i zgodę na wykonanie zabiegu

2

Sprawdź przeciwwskazania przed zabiegiem.

5

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się pod numerem +48 221 530 021.

Przeciwwskazania

Zapoznaj się z pełną listą przeciwskazań do zabiegów depilacji laserowej, endermologii, endospheres oraz liposukcji kawitacyjnej w salonach EpilCare pod linkiem: Przeciwwskazania do zabiegów.

Przypominamy, że załączone przeciwwskazania są najczęstsze. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do skonsultowania się z naszym wykwalifikowanym personelem przed przystąpieniem do zabiegu.

Zalecenie przed zabiegiem
depilacji laserowej

Na 3 tygodnie przed umówioną wizytą zalecamy zrezygnować ze wszystkich innych rodzajów depilacji (wosk, depilator etc.) oprócz golarki. Równocześnie polecamy zrezygnować z ekspozycji na słońce lub solarium części ciała, które mają być poddane depilacji laserowej. Prosimy około 24 godziny przed zabiegiem dobrze ogolić maszynką obszar poddawany depilacji laserowej.

Zalecenia po zabiegu
depilacji laserowej

3-5 dni po zabiegu nie można odwiedzać solarium ani opalać się na słońcu. Wskazane jest również unikanie sauny, gorących kąpieli oraz korzystania z basenu. Nie powinno się aplikować preparatów opartych na alkoholu, złuszczać naskórka ani stosować peelingów przez około tydzień po depilacji laserowej. Dodatkowo, należy unikać stosowania samoopalacza.